http://www.sekretrozwoju.ecom.net.pl/
Biznes - MLM na czym to polega?

introbg1

 

 


Marketing Wielopoziomowy (MLM) jest najszybciej rozwijającą się metodą obecnego wprowadzania produktów na rynek,  a co za tym idzie generuje największe wynagrodzenia !

Marketing polega na przekazywaniu produktów bezpośrednio od wytwórcy do klienta poprzez tzw. dystrybutorów, konsultantów. Zwrot wielopoziomowy oznacza system wynagrodzeń pobieranych przez dystrybutorów-konsultantów.
Prowadząc własną działalność w ramach MLM zakupujesz produkty po cenach hurtowych od firmy z którą współpracujesz i dlatego możesz i powinieneś używać ich na własne potrzeby. Jest to pierszy etap zarabiania - oczczędzanie pieniędzy !

Wiele osób przystępuje początkowo do danej firmy już tylko w tym celu - aby nie przepłacać i móc kupować dobrej jakości produkty po hurtowych cenach, które mogą reklamować nawet zwracać gdy nie spełniają ich oczekiwań. Ale w trakcie trwania współpracy niejedna z takich osób często zostaje poważnym dystrybutorem-konsultantem. Chcąc sobie dorobić do pensji - doradzamy, polecamy i sprzedajemy najbliższym i swoim znajomym. Jest to już druga forma zarabiania - dorobienie mniejszej bądź większej kwoty , jej wielkość zależy tylko od nas samych, od naszego zaangażowania.

W MLM nie musisz jeśli nie chcesz sprzedawać produktów w tradycyjnym słowa tego znaczeniu, jednak produkty muszą być w obrocie bo w przeciwnym razie nikt nie zarabia pieniędzy.
Jeżeli chcesz potraktować pracę w marketingu sieciowym jako swój poważny biznes to wówczas zapraszasz do takiej współpracy najbliższych, swoich znajomych bliższych i dalszych, a także znajomych swoich znajowych. Tak zbudowana grupa dokonuje obrtu produktami, a Twoje zyski wynikają bezpośrednio z wielkości obrotu całej Twojej grupy współpracowników. Jest to już trzeci etap współpracy - budowa własnego Biznesu.

Budując swoją organizację MLM budujesz sieć za pomocą której dokonuje się obrót produktami.

Ty i Twoi dystrybutorzy-konsultanci dzielicie się tymi produktami z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i jest to jedyne "sprzedawanie" w tym całym interesie.

Nikt tu nie puka z towarem od drzwi do drzwi, od domu do domu.

Jak widać poza obrotem towaru drugą ważną a nawet ważniejszą rzeczą w MLM jest SPONSOROWANIE innych osób na dystrybutorów-konsultantów, czyli powiększanie swojej grupy biznesowej. Sponsorujesz kogoś a potem UCZYSZ go, jak ma robic to, co Ty robisz w ramach MLM - czyli jak budować  SWÓJ POWAŻNY BIZNES.

SPONSOROWANIE jest tym co sprawia, że biznes w marketingu wielopoziomowym rozwija się. Gdy poszerza sie Twoja grupa, powiększają się Twoje dochody, stajesz się NIEZALEŻNYM ODNOSZĄCYM SUKCESY BIZNESMENEM,  JESTAŚ SAM DLA SIEBIE SZEFEM.

Znacznie większe pieniądze możesz zrobić tylko i przede wszystkim przez rozwijanie swojej struktury.


Marketing Sieciowy to najwspanialszy podarunek jaki możesz dać przyjacielowi. 89760