http://www.sekretrozwoju.ecom.net.pl/
images 6
Nie musisz wychodzić z domu i "sponsorować całego tłumu", by móc zarobić dużo pieniędzy w MLM !!!


2x2=4 x2=8 x2=16

Jeżeli sponsorujesz tylko dwie poważne osoby, te dwie osoby sponsorują również tylko po dwie osoby, to masz już 4 nowe osoby.Te 4 sponsorują również tylko po dwie nowe osoby.Masz już osiem nowych osób, które jeżeli wprowadzą po dwie osoby, to masz kolejnych szesnaście nowych osób. W swojej grupie masz łącznie 30 chcących poważnie działać osób, a to już jest mała organizacja; jeżeli będą to poważne osoby, poważnie myślące o biznesie, to taka grupa dystrybutorów-konsultantów potrafi już dużo zdziałać !

Co to znaczy poważne osoby ? - to takie osoby, które mają potrzeby, chcą coś osiągnąć w życiu, mają swoje cele, uznają i potraktują marketing sieciowy jako dobry sposób na zarabianie pieniędzy, jako dobry biznes i sposób na życie dla siebie      ( pieniądze, zdrowie i czas ). Takie osoby powinny naśladować i powielać Twoje działania !Teraz jeżeli każdy poważny dystrybutor-konsultant za sponsoruje tylko o jedną poważną osobę więcej :

3x3=9 x3=27 x3=81

Wówczas  Twoja grupa liczy już nie 30 osób, a 120 poważnych dystrybutorów-konsultantów i jest to już spora organizacja.Jeżeli wprowadzisz do organizacji 5 poważnych osób i każda z nich wprowadzi po 5 poważnych osób wówczas:

5x5=25 x5=125 x5=625


Jest to już fantastyczna różnica, Twoja biznesowa organizacja liczy łącznie 780 poważnych dystrybutorów-konsultantów i jeżeli funkcjonują w niej właściwe zasady MLM to :
jesteś  poważnym biznesmenem.

miej marzenia ! zamawiaj produkty ! każdego dnia z entuzjazmem mów o swoim biznesie ! zapraszaj innych do współpracy ! spełniaj swoje marzenia !!!


Powyższy wykres wyraźnie pokazuje jak w marketingu sieciowym wygląda zależność finansowa samej sprzedaży produktów w stosunku do budowy własnej grupy biznesowej.

itd......
bo to nie koniec,
to może być dopiero początek
wielkiej przygody i wspaniałej kariery !!!
....................................................................................................................

images7